POJAZDY NOWE

Wychodząc przeciw oczekiwaniom Klientów wprowadziliśmy innowacyjny system sprzedaży. Zamówienia pojazdu mogą Państwo dokonać drogą elektroniczną. Po wysłaniu do nas zamówienia, skontaktuje się z Państwem indywidualny doradca handlowy. Nasz pracownik pomoże wybrać najbardziej odpowiadającą Waszym potrzebom konfigurację, odpowie na wszelkie pytania techniczne jak i legislacyjne, przygotuje umowę oraz ustali dokładny termin dostawy. W zależności od wybranej opcji możemy przeprowadzić za Państwa cały proces rejestracji w Urzędzie, a także dostarczyć pojazd pod wskazany adres w dowolne miejsce na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań aby nasi Klienci poczuli, że kupują pojazd z segmentu premium.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem pojazdu Chatenet, zapraszamy do skorzystania z konfiguratora i stworzenia pojazdu dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Po jego zapisaniu wyśli go na adres: kontakt@chatenet.pl, wraz z danymi kontaktowymi. Nasz doradca niezwłocznie się z Toba skontaktuje w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

Otrzymasz od nas wypełnioną umowę, której wzór możesz pobrać tutaj:

Po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki Twój wymarzony pojazd zostanie zlecony do produkcji. W zależności od wybranej opcji w przeciągu kilku tygodni roboczych będziesz mógł odebrać pojazd bezpośrednio w siedzibie Importera, u wybranego Partnera Chatenet, lub dostarczymy go pod wskazany adres.

Nasz doradca oraz pozostaje do dyspozycji pod numerem tel. 502 220 330.

Innowacyjny system sprzedaży nie oznacza rezygnacji z tradycyjnych punktów.

 

 

Zapraszamy do Partnerów CHATENET:


Wspaniałe Podróże
Warszawa
Al. Jerozolimskie 56C

TELEFON:
+48 502 220 330
E-MAIL: kontakt@chatenet.pl


Morska Motors Sp. z o.o. Sp. k.
GDYNIA
ul. Morska 509

TELEFON:
+48 58 622 60 31
E-MAIL: salon@morskamotors.pl
www.morskamotors.pl


MOTO-BOWIT
Koźmin Wlkp. 63-720 
ul. Wiatraczna 2
TELEFON:
+48 62 721 91 46 wew. 2
+48 500 010 739
E-MAIL:  biuro@bowit.pl

Pojazdy Chatenet można nabyć również w formie ratalnej i leasingu.

Wszelkie informacje możecie Państwo uzyskać pod nr. tel. 502 220 330.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pojazdów używanych.

 image010